Elsan Elektrik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
İletişim
Elsan Hakkında
Elsan A.Ş.
Kalite Güvence & Kalite Kontrol
Tasarım Faaliyetleri
Laboratuar Faaliyetleri
Elsan Öneri Sistemi
Seminerler
Kariyer İmkanları
 
Elsan a.Ş.

Türkiye’nin ilk elektrik motorları üreticilerinden EMTAŞ A.Ş. tarafından 1964 yılında kurulan fabrika, 1967 yılında ELSAN Elektrik San. Ve Tic. A.Ş.‘nin bünyesine katıldı. Başlangıçta sadece 18.5 kW kadar, çoğunluğu ithal parçalarla ve montaj şeklinde norm elektrik motorları üretebilen firma, sürekli büyüyüp gelişerek, bugün 400 kW’a kadar IEC Norm motor ve buna ek olarak 12 temel çeşit motor ve alternatör, ayrıca müşterinin ihtiyacına göre özel amaçlı motorlar tasarımlayıp imal eder duruma gelmiştir.

Ülkemizde elektrik motorları alanında en geniş ürün yelpazesine sahip olan firma, EMTAŞ ve ELSANMOT markaları altında piyasaya sürdüğü ürünlerle hemen her türlü motor talebine cevap verir durumdadır. Ayrıca şirketimiz, temsilcisi olduğu yurtdışı firmaların alev sızdırmaz motorlar , yüksek güçlü motorlar ve yüksek gerilim motorları gibi değişik ürünleri müşterilerine sunabilmektedir.

Ankara’nın ETİMESGUT ilçesinde yaklaşık 17.000 m2 açık, 7.000 m2 kapalı alanda faaliyet gösteren fabrikada, manyetik saç, bobin teli, demir döküm, alüminyum gibi özenle seçilmiş hammaddeler deneyimli teknik elemanlarca yönetilen 130’u aşkın personel tarafından çağdaş teknoloji kullanılarak yüksek kalitede ürünlere dönüştürülmektedir.

Her zaman en uygun teknoloji ile üretim çabası içinde olan ELSAN, Türkiye’nin motor ithal eden ülke konumundan ihracatçı ülke konumuna gelmesinde önemli bir katkıda bulunmanın kıvancını taşımaktadır.

VACON İnvertör

2. Ulusal Enerji Verimliliği Fuarı ve Forumu Ocak 2011

Yeni Tasarım Çift Hızlı Motor

Yeni Tasarım Derinkuyu Motoru


   
 
Elsan Elektrik San. ve Tic. A.Ş.
2011
 
Anasayfa || Elsan Hakkında || Ürünler || İletişim
Website templatesBusiness directory UKYellow pages USWebsite design companyWeb design directoryWeb design directory AustraliaWeb design directory CanadaFree business web templates